.

2017 Нови Пристигнување Луксузни Природата Мода за Мажи Кварц рачен часовник Полна Дрвена Рачно изработени Дизајн Breelet Затворач Мода Машки Види

2017 Нови Пристигнување Луксузни Природата Мода за Мажи Кварц рачен часовник Полна Дрвена Рачно изработени Дизајн Breelet Затворач Мода Машки Види

1319.52
DEN 1056.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрво Бенд Материјали : Дрво Тока Тип : Хривнија Тока Dial Дијаметар : Прибл.4.4 см Случај Дебелина : Прибл.1.2 cm Бенд Ширина : Прибл.2.4 см Бенд Должина : Околу.24.0 cm (2.54 см=1.00 инчи) Напомена : види е направен од природно Дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја. На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки. Пакет Содржина : 1 x Дрво Види Q & A
П : дали Е ова види водоотпорен?
A : Нема.
П : Ако не го примите со цел, она што можам да направам?
О : Ако не го примите цел во рамките на нашите заштита, можете да ни испратите порака, ние ќе ви помогне да заштедите на овој проблем, ве молиме да не грижете се abou ова.
П : Ако не ми се допаѓа овој часовник, јас може да го вратат?
A : Да, ако мислите дека тоа не е погодна за вас, можете да се вратите без причина во 7 дена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
W264201
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
објектот стил:
Фустан & Висок Квалитет
Карактеристики:
Рачно изработени, Дрво Случај
is_customized :
Yes
Прилики:
Годишнина, Подароци, Партија, Други
Пакет Се Вклучени:
1*Види, 1*Подарок Торба
Пол:
Мажи