.

CHENXI Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кожни Watchbands Календар рачни часовници на Човекот Спорт Види Кварц Часовник Машки Подароци NATATE

CHENXI Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кожни Watchbands Календар рачни часовници на Човекот Спорт Види Кварц Часовник Машки Подароци NATATE

950.40
DEN 523.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


CHENXI Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кожни Watchbands Календар рачни часовници на Човекот Спорт Види Кварц Часовник Машки Подароци NATATE
Спецификации :
Бренд : CHENXI
Движење : Кварц Движење
Пол : Мажи
Дисплеј : Аналогни
Бендот Материјал : Кожа
Мажите Големина
Види бенд должина Приближно : 21cm
Види бенд Ширина Прибл : 2.4 cm
Види случај со дијаметар од Прибл : 4.8 cm
Види случај Дебелина Приближно : 1.3 см
Тежина : 85g
Пакет : Едноставен PVC Кеса

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
CHENXI-097B
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Бренд Име:
CHENXI
Dial Дијаметар:
48mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
24mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm