.

НОВИ Апчиња Потсетник Тајмер Аларм Пилула Менаџер на Дрога Потсетник #Y207E# Топла Продажба

НОВИ Апчиња Потсетник Тајмер Аларм Пилула Менаџер на Дрога Потсетник Y207E Топла Продажба

199.20
DEN 168.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластични Боја : Бела Работен Напон : 3 V Потсетник за исчезнати лекови LCD дисплеј час, минута Специјално дизајниран за да им помогне на луѓето да се земе лекови како што е пропишано да се одржи здравјето и безбедноста на 24-часа будилник : Со 4 независни аларми, оваа корисна кутија апчиња може да ви помогне да управуваат дури и на најсложените лекови режими На објектот е едноставна и практична мулти-алармот тајмер електронски таблета апчиња потсетник кутија случај, која се напојува со еден CR2025 копчето батеријата, и специјално дизајниран за да им помогне на луѓето да се земе лекови како што е пропишано да се одржи здравјето и безбедноста Со 4 независни аларми, на рака апчиња медицина кутија може да ви помогне да управуваат дури и на најсложените лекови режими се Состои од 4 големи прегради ќелии за складирање и организирање на таблети и лекови со цел Батерии не се вклучени Големина : Види на сликата Бр Мало Пакет Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
чешел
Бренд Име:
YAS