.

New5 метар Multicolor Tassel Дополнителните Polyest/Памук, Чипка Скриј Лента за Шиење Облека Фаза Облека Завеса DIY Додатоци Превозот

New5 метар Multicolor Tassel Дополнителните Polyest/Памук, Чипка Скриј Лента за Шиење Облека Фаза Облека Завеса DIY Додатоци Превозот

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма

Функција : 1. Материјал : полиестер/памук 2. Големина : Вкупна ширина : околу 6.5 CM, Tassels должина : околу 3cm, Лента ширина : околу 3cm 3. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате. 4. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. Пакет : 5 метри

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
HB1712032217
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
3cm+3cm
Техника:
Плетенка
Ткаенина Тип:
Tassels Чипка
Големина:
5 yards
боја:
3 бои