.

28cm 2mts/многу, Текстил за Шиење Материјал Црно Здолниште / Градник /долна облека Чипка Намали Флорални Еластична Чипка Намали Z1344

28cm 2mts/многу, Текстил за Шиење Материјал Црно Здолниште / Градник /долна облека Чипка Намали Флорални Еластична Чипка Намали Z1344

432.00
DEN 402.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Функција : 1. 100% Сосема Нов! 2. Материјал : Памук 3. Големина : Прибл 28cm, вкупно 2meters долго (1inch=2.54 инч, 1 двор=91cm). 4. Боја : Црна како слики 5. Испорача : Бесплатен превозот ОД Кина пост воздух mail. Белешки : 1. Одлично за Деколте, рамо, рака, тока работ, дното нишало, подарок, торба декорација облека, завеса, букети, чевли,Headbands, Beanies, губење на клипот ..итн секаде каде што сакате да. 2. Ве молиме да се шие тоа кога се применуваат, ви благодариме! 3. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. Пакет :
2 метри Чипка Намали

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Ткаени
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
11inch
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
28cm
Материјал:
Полиестер / Најлон