.

110V 220 V Вода за Греење 2 Цилиндар од Нерѓосувачки Челик, Електрични Топење Чоколадо Печка Машина за Топење Чоколадо Шпоретот Тенџере

110V 220 V Вода за Греење 2 Цилиндар од Нерѓосувачки Челик, Електрични Топење Чоколадо Печка Машина за Топење Чоколадо Шпоретот Тенџере

12096.00
DEN 11491.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


ЕУ/САД/BS/AU приклучок адаптер е provied за секој plug-in производи.Било какви други интереси ве молиме контактирајте ме во секое време!
Комерцијални чоколадо топење печки (2 цилиндри) греење на вода термостат Број : D2002-2 карактеристиките на : 1, ова е најновата чоколадо калење метод на вода за греење цилиндар; 2, слободно ќе може да се прилагоди на чоколадо греење температура; 3, роман стил, парична казна занает, мали димензии, лесна за употреба, цена-ефикасен, е DIY рачно изработени чоколадо продавница, идеален избор за домашни корисници; Спецификација 1, греење : 1000 W 2, напојување : 220/50 HZ НАИЗМЕНИЧНА 3, пакување големина : 55 * 42 * 26 cm 4, цилиндар висина : 10 cm 5, цилиндар големина : 33 * 18 cm 6, тежина : 10 KG 7, чоколадо капацитет : 8 KG 8, пакување спецификации : 1 сета / кутија

Главните карактеристики

Број На Модел На:
D2002-2
Тип:
Електричен
сертификација:
RoHS,CB,CE
Напон (V):
220v
Употреба:
Комерцијални
слој:
2 на Цилиндар
Моќност (W):
1000W
сертификација:
3C