.

5 Парови Жените Памук, Есен, Зима И Топло, Удобно Кратки Чорапи Смешно Цртан Филм Животни Девојка Дами Sock Meias Високо Квалитетни Чорапи

5 Парови Жените Памук, Есен, Зима И Топло, Удобно Кратки Чорапи Смешно Цртан Филм Животни Девојка Дами Sock Meias Високо Квалитетни Чорапи

DEN 398.88

Пристапност
Во достапна форма

Име Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Големина ЕВРА 35-39 Стил Мода,Новина,Симпатична,Убава Род Жени,Жени,Девојки,Дами Функција Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара/многу
5 Парови Жените Памук, Есен, Зима И Топло, Удобно Кратки Чорапи Смешно Цртан Филм
Животни Девојка Дами Sock Meias Високо Квалитетни Чорапи Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Цртан филм Животни; Стил : Преубава,Симпатична,Секојдневен,Мода,Уредно; Пол : Жени,Жени,Девојки,Дами; Повод : Забава,Шопинг,Дома Sock; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот; Пакување : 5 Пара/многу; Sock Пакет : Opp Вреќа. Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики и
стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 беа 25,5 25 26 26.5 27 27.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.5 7 8 9 8.5 9.5 10 10.5 велика БРИТАНИЈА 6 6.5 7.5 7 8 9 8.5 9.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.5 23.5 24.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.5 6 6.5 7.5 7 8 8.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7.5 7

За Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
EUR 35-39
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
LKLJJ0733
Шаблон Тип:
Цртан филм
датум:
20171220
sock стил:
Убави,Модерни,Мода,Уредно,Популарна Sock
Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Sock Функција:
Анти-триење,Не се лизга,Дише Чорапи
Пакување:
5 Парови Sock
sock пакет:
OPP вреќа
Пазарната Вредност:
8 $
sock шема:
Куче,Волк,Мачка,Коњ.итн
Occassion:
Училиштето,Домот,Купување,meetting Чорапи