.

Топла Капка превозот симпатична harajuku печати мачка чорапи жените екипажот чорапи зима, есен корејски животинско смешно долго sock среќен sock sokken

Топла Капка превозот симпатична harajuku печати мачка чорапи жените екипажот чорапи зима, есен корејски животинско смешно долго sock среќен sock sokken

112.80
DEN 97.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма

Чорапи Опис Бренд ХО-KLOSS Име Мажи Жени чорапи Боја Црна, Бела Сива Drak сина Големина ЕВРА 37-43 НИ 7-12 велика БРИТАНИЈА 7-10 Материјал 80% памук ,20% polyster Пакување 1 пар чорапи во polybag Перење & Настава Разумен носат и перење може ефикасно да се продолжи работниот век на чорапи 1.Чорапи промени често 2.Перење separtely и обрнете внимание за да се избегне впие пред перење 3.Во соодветен ткаенина softeners дали после миење 4.Избегнувајте директно сонце, може да се задржи чорапи боја подолготрајни светла

Главните карактеристики

Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
harajuku печати мачка чорапи
Објектот Должина:
22-27cm
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
боја:
Црна, Бела Сива Сини
функција 1:
во продавница
Карактеристика 2:
Пад на превозот
функција 3:
Топла продажба нова година чорапи
карактеристика 4:
Прекрасна Дневна Животинско Weel Чорапи
Карактеристика 5:
смешни долго sock
Функција 6:
симпатична harajuku печати мачка чорапи
Карактеристика 7:
Жените Есен Зима Долго Екипажот Чорапи
Функција 8:
висок квалитет на чорапи
Големина:
EUR 37-43/US 7-12/UK 7-10