.

12 Парчиња=6 Парови Пролет Лето Силикони Невидливи Анти-пропадна Чорапи Жените Чорапи Женски Дише Deodorant Женски Глуждот Чорапи

12 Парчиња=6 Парови Пролет Лето Силикони Невидливи Анти-пропадна Чорапи Жените Чорапи Женски Дише Deodorant Женски Глуждот Чорапи

440.64
DEN 352.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Sock Стил Прекрасна,Мода,Секојдневен Големина ЕВРА 35-39 Род Жени,Жени,Девојки,Дами Функција Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски Пакување 6 Пара/многу
12 Парчиња=6 Парови Пролет Лето Силикони Невидливи Анти-пропадна Чорапи Жените Чорапи
Женски Дише Deodorant Женски Глуждот Чорапи Материјал : Акрил,Spandex,Памук, Големина : Еур 35-39 Шема : Шарени Боја Сезона : Пролет&Лето&Есен&Зима Количина : 6 Пара Чорапи Пакет : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање. Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 беа 25,5 25 26 26.5 27 27.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.5 7 8 9 8.5 9.5 10 10.5 велика БРИТАНИЈА 6 6.5 7.5 7 8 9 8.5 9.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.5 23.5 24.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.5 6 6.5 7.5 7 8 8.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7.5 7
За Плаќање
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2.Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и
банкарски трансфер.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
EUR 35-39
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
LKLJJ2068
датум:
2017.12.20
Модел numberII:
LKLJJ0164
Sock Шема/Дизајн:
7 бои за избор
Sock Функција:
Дише,Deodorant,Не се лизга Чорапи
Пол:
Жени,Жени,Жени,Девојки Чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
sock пакет:
OPP вреќа
Sock Вредност На Пазарот:
$ 9
sock стил:
Прекрасна
Пакетот Вклучува:
6 Пара Чорапи