.

[COSPLACOOL]Висок Квалитет Симпатична Четири Стилови Љубов/Дијамант Моделот Чорапи Жените Мода Класичен Дише Meias Креативни 5 Пар/Кутија

[COSPLACOOL]Висок Квалитет Симпатична Четири Стилови Љубов/Дијамант Моделот Чорапи Жените Мода Класичен Дише Meias Креативни 5 Пар/Кутија

580.80
DEN 354.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


[COSPLACOOL]Висок Квалитет Симпатична Четири Стилови Љубов/Дијамант Моделот Чорапи Жените Мода Класичен Дише Meias Креативни 5 Пар/Кутија
ГОЛЕМИНА : EU35-40,US5-8.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
COSPLACOOL
Објектот Должина:
One Size
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
2W2271(5)
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Sock
Функција:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 200g
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо