.

Зајакот Волна Квалитет плетени Мажите Чорапи Есен, Зима и Топло, Дебели Стил Бизнис Случајни Точки Линија Rhombus Шема Мека Sock Meias

Зајакот Волна Квалитет плетени Мажите Чорапи Есен, Зима и Топло, Дебели Стил Бизнис Случајни Точки Линија Rhombus Шема Мека Sock Meias

DEN 136.32

Пристапност
Во достапна форма


Бои : Црна, Сива, Кафена, Темно Сива, Темно Сина
Овој вид чорапи костуми за Мажи
Зајакот волна помеша ткаенина, Тоа е кашмир, Полиестер, Spandex, Зајакот коса И други Мешани влакна со волна ткаенини, Плетени во оваа Зајакот волна помеша ткаенина.
1 пар, исто така, бесплатен превозот (Без Кутија), Понекогаш Отпечатоци Боја Може да се Различни, Тоа е Нормално
Големина : Бесплатно(37-45) Тежина За 44g/ Пар
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.
Ако имате било какви забелешки или сугестии,ве молиме контактирајте со нас.ние се многу подготвени да комуницираат со вас за да ги подобриме нашите услуги.
Белешки
1. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот.
2. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард.
Враќање & Замена
Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship.

Главните карактеристики

Големина:
EUR 37 To 45
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ОКЕАНОТ BLUEVIN
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Spandex,Волна
Број На Модел На:
XuXianLingGe1
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Дебели
погодни за сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Применливи пол:
Мажи
Бои:
Црна, Сива, Кафена, Темно Сива, Темно Сина
Шема:
Испрекинатата Линија Rhombus
Објектот:
Надворешна трговија чорапи