.

5 Пара/ Многу Пролет Лето Мажите Мрежа Дише Памучни Чорапи Силика гел Не се лизга Кул Меки Невидливи Удобно Sock Calcetines

5 Пара/ Многу Пролет Лето Мажите Мрежа Дише Памучни Чорапи Силика гел Не се лизга Кул Меки Невидливи Удобно Sock Calcetines

DEN 354.24

Пристапност
Во достапна форма


4773392293053289 Квалитетни Чорапи US $ 1.39 /пар US $ 1.38 /пар US $ 1.39 /пар US $ 1.39 /пар US $ 1.4 /пар US $ 1.42 /пар US $ 1.27 /пар US $ 1.31 /пар US $ 1.29 /пар US $ 1.28 /пар
Овој вид чорапи костуми за Мажи И исто Така Одговара за жени
5 Пара/ Многу Пролет Лето Мажите Мрежа Дише Памучни Чорапи Силика гел Не се лизга Кул Меки Невидливи Удобно Sock Calcetines
Памук
5 Пара/ Многу
Големина : Бесплатно(35-43) Тежина За 12g/ Пар
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.
Ако имате било какви забелешки или сугестии,ве молиме контактирајте со нас.ние се многу подготвени да комуницираат со вас за да ги подобриме нашите услуги.
Белешки
1. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот.
2. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард.
Враќање & Замена
Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Главните карактеристики

Големина:
EUR 35 To 43
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ОКЕАНОТ BLUEVIN
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
tianchuan417
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен,
Применливи пол:
Мажи
Бои:
Црна, Сива, Небо Сина, Темно Сива,Светло Сива