.

[COSPLACOOL]Нови Сјајна Транспарентен Тули Сјајот Мрежа Meias Секси Бисер Чорапи Жените Свила Женски Harajuku Смешно Calcetines Еластичен

[COSPLACOOL]Нови Сјајна Транспарентен Тули Сјајот Мрежа Meias Секси Бисер Чорапи Жените Свила Женски Harajuku Смешно Calcetines Еластичен

165.60
DEN 101.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


[COSPLACOOL]Нови Сјајна Транспарентен Тули Сјајот Мрежа Meias Секси Бисер Чорапи Жените Свила Женски Harajuku Смешно Calcetines Еластичен
ГОЛЕМИНА : EU35-40,US5-8.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
2W2252
Материјал:
Свила,Памук,Spandex
Објектот Должина:
One Size
Бренд Име:
COSPLACOOL
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
Sock
Функција:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 30g
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо
Стил:
Новина,Креативните