.

10 Пара/ Многу Зајакот Волна Мажите Чорапи Есен, Зима И Топло, Дебели Двојно Rhombus Отпечатоци Мека Анти-Бактериски Трајни Чисто Sock Meias

10 Пара/ Многу Зајакот Волна Мажите Чорапи Есен, Зима И Топло, Дебели Двојно Rhombus Отпечатоци Мека Анти-Бактериски Трајни Чисто Sock Meias

DEN 1305.60

Пристапност
Во достапна форма

Бои : Црна, Сива, Кафена, Темно Сива, Темно Сина
Овој вид чорапи костуми за Мажи
10 Пара/ Многу Зајакот Волна Мажите Чорапи Есен, Зима И Топло, Дебели Двојно Rhombus Отпечатоци Мека Анти-Бактериски Трајни Чисто Sock Meias
Зајакот волна помеша ткаенина, Тоа е кашмир, Полиестер, Spandex, Зајакот коса И други Мешани влакна со волна ткаенини, Плетени во оваа Зајакот волна помеша ткаенина.
10 Пара/ Многу (Без Кутија), Понекогаш Отпечатоци Боја Може да се Различни, Тоа е Нормално
Големина : Бесплатно(37-45) Тежина За 45g/ Пар
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.
Ако имате било какви забелешки или сугестии,ве молиме контактирајте со нас.ние се многу подготвени да комуницираат со вас за да ги подобриме нашите услуги.
Белешки
1. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот.
2. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард.

Главните карактеристики

Големина:
EUR 37 To 45
Бренд Име:
ОКЕАНОТ BLUEVIN
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Волна,Spandex,Кашмир,Акрилик
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
2Rhombus-10
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
погодни за сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Применливи пол:
Мажи
Бои:
Црна, Сива, Кафена, Темно Сива, Темно Сина
Чорапи Објект:
Надворешна трговија чорапи