.

Бебе Девојки Чорапи Зима Солидна Топло Коленото Високи Чорапи со Лакови Симпатична Принцеза Долга Цевка Деца Booties Вертикална Шарени Чорапи Бебе

Бебе Девојки Чорапи Зима Солидна Топло Коленото Високи Чорапи со Лакови Симпатична Принцеза Долга Цевка Деца Booties Вертикална Шарени Чорапи Бебе

87.36
DEN 69.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Зимата е Топло Бебе Девојки Коленото Високи Чорапи со Лакови Симпатична Принцеза Долга Цевка Деца Booties Вертикална Шарени Чорапи Големина : (се Мери со раце, можеби ќе има 1-2cm разлика) Единствена Должина : 10см, Цевка Висина : 14cm, Укажуваат на тоа Возраст : 0-2 Години. Единствена Должина : 12cm, Цевка Висина : 15cm, Укажуваат на тоа Возраст : 2-4 Години. Боја : 5 боја на располагање, Симпатична и Шарени,Бебе Девојки' Лак-Јазол Коленото Висока Облекуваат Чорапи, Изненадување подарок за вашите Деца.
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните карактеристики

Големина:
S, M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex,Поли
Бренд Име:
Kacakid
Број На Модел На:
бебе чорапи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 6cm (4.72in x 3.15in x 2.36in)