.

Црна Зборови 10.5*5.8*1.4 CM Силикони Дама Slims Цигара Случај Пушењето Додатоци 20 Цигари, Кутија Цигари Носителот на Тутун Кутија

Црна Зборови 10.5*5.8*1.4 CM Силикони Дама Slims Цигара Случај Пушењето Додатоци 20 Цигари, Кутија Цигари Носителот на Тутун Кутија

239.04
DEN 227.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Добиете Забава ПодПоддршка Пад На Превозот И Трговија На Големо
4951
6738 име на Производ : Црна Зборови 10.5*5.8*1.4 CM Силикони Дама Slims Цигара Случај Пушењето Додатоци 20 Цигари, Кутија Цигари Носителот на Тутун Кутија Карактеристики :
(1) 100% сосема нов премиум цигара случај
(2) Стилски и удобен,Специјално за дами и господа
(3) може да се користи како цигара случај декорација,цигари случај/кутија корица
(4) Тоа е толку модерен,толку кул
Параметарот :
(1) 10.5 СМ*5.8 CM*1.4 CM
(2) Материјал : Животната средина-пријателски Силикони
(3) Во случај е направен од силикон,па тоа е мека
(4) Во случај е примерот со редовни големина цигара случај/кутија,не одговараат на тенок цигара случај/кутија

Главните карактеристики

Бренд Име:
inFour+
Број На Модел На:
10.5*5.8*1.4 CM
Материјал:
Силикони
Техника:
Силикони
Одговараат На Нормален Пакет:
20 компјутери Капацитет
Цигара Носителот/пура случај:
Пушењето Додатоци/пура полесни
Цигара Кутија/метал пушењето цевки:
Запалка приклучок/новина
isqueiro/Цигара Cas/пушењето цевка:
наргиле/gadget/narguile
новина производи/тутунскиот производител:
метал цигара случај/кутија obacco
цигара инјектор/цигари машина:
метална кутија цигари
estuche де cigarros:
cigarreira com isqueiro/piteiras став fumar
метал цигара случај/цигара случаи мажите:
кина цигари и тутун
pitillera един mechero/наргиле:
cigaret цигара/дами цигара случај
ал fakher/pitillera/cigarrera:
kaloud/chicha/lippi/цигара случај