.

Дијаметар 7/8/10/12/14/16/18/20/22cm Кујна Нерѓосувачки Челик Брашно Чај Цедилка Мрежа Colander Сито Филтер Sifter DIY Алатки

Дијаметар 7/8/10/12/14/16/18/20/22cm Кујна Нерѓосувачки Челик Брашно Чај Цедилка Мрежа Colander Сито Филтер Sifter DIY Алатки

DEN 48.00

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, Анти- 'рѓа и трајни Нерѓосувачки челик материјал, Лесно да се чисти и да ги чува Секоја големина за да се приспособат на различни готвењето и се протегаат барања Идеален Цедилка да го користите во вашата кујна, голема филтер за чај, брашно, масло и така натаму Спецификации : Боја : Сребро Материјал : не' Рѓосувачки Челик Дијаметар : 7/8/10/12/14/16/18/20/22cm Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Нерѓосувачки Челик Цедилка

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Colanders & Strainers