.

Бизнис Лаптоп Чанта Крокодил Вистинска Кожа Машки Топ-се справи со Мажи Гласник Кеси Алигатор Рамо Tote Торба Bolsa Masculina

Бизнис Лаптоп Чанта Крокодил Вистинска Кожа Машки Топ-се справи со Мажи Гласник Кеси Алигатор Рамо Tote Торба Bolsa Masculina

3427.20
DEN 1748.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
pu leather, genuine leather
Бренд Име:
luyo
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
бизнис
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
алигатор
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Размавта Џеб
Број На Модел На:
LY-1564
Повод:
бизнис
Тип На Објект:
Чанти
Торба за лаптоп:
машки топ-се справи со кеси
мажите гласник кеси:
bolsa masculina