.

2 парчиња Професионални Цвет шема Помине Режа Маникир За Ноктите Веѓа Носот Eyelash Cuticle Ножици Криви Шминка Алатки,широк

2 парчиња Професионални Цвет шема Помине Режа Маникир За Ноктите Веѓа Носот Eyelash Cuticle Ножици Криви Шминка Алатки,широк

DEN 138.24

Пристапност
Во достапна форма


Количина : 2 парчиња/set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 89*21mm Пакет вклучуваат : 2piece, Индивидуални пакет
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена? А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ја нас, ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме. П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница? A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. она што е важно е : за под 4 предмети, ние исто така да ја испратите на Кина пост Обичните мали Обичен начин,не постои Вистински следење информации.почитувани ве молиме кажете ни ако не recevie цел во 35-50days,драги,и исто така ако примите цел на време ве молиме помогнете да се потврди цел да ни каже цел пристигна успешно,ова е многу важно за нас,или ние уште ќе се обрне внимание на вашата цел,почитувани.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Материјал:
нерѓосувачки
Број На Модел На:
Flat12
Големина:
89*21mm
Бренд Име:
Лесно Помине
боја:
цвет шема
Пакет:
Индивидуални торба!