.

Далечински Управувач За LG AKB73655828 AKB73655833 AKB73655834 AKB73655835 AKB73655837 AKB73655839 AKB73655847 LCD HDTV ТВ

Далечински Управувач За LG AKB73655828 AKB73655833 AKB73655834 AKB73655835 AKB73655837 AKB73655839 AKB73655847 LCD HDTV ТВ

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете АА батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Број На Модел На:
AKB73655835
Употреба:
Универзална