.

далечински управувач A75C3300 Одговара За Panasonic клима уред A75C3208 A75C3706 A75C3708 далечинска контрола

далечински управувач A75C3300 Одговара За Panasonic клима уред A75C3208 A75C3706 A75C3708 далечинска контрола

DEN 480.00

Пристапност
Во достапна форма

бесплатен превозот нов далечински управувач A75 C3299 За Panasonic клима уред компатибилен A75 C2600 A75 C2602 A75 C2606 A75 C2632 A75 C2656

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Број На Модел На:
A75C3208 A75C3706 A75C3708
Безжична Комуникација:
IR