.

DLP Проектор Далечински Управувач ЗА BENQ W1070 W1080ST MS517 MX720 MW519 MS517F

DLP Проектор Далечински Управувач ЗА BENQ W1070 W1080ST MS517 MX720 MW519 MS517F

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Овој производ има се тестирани! Објектот состојба е НОВ Далечински Контрола Модел : MS517 Компатибилна со следниве Модели : W1070 W1080 ST MS517 MX720 MW519 MS517 F MW516 MS513 MX514 SH910 SH960 MX850 UST MW851 UST MS517 MX518 MW519 MS517 F MS513 MW516 1 Месеци Гаранција Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)

Главните карактеристики

Број На Модел На:
W1070 W1080ST
Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR