.

Регулатор на напон 12V DC мотор 38ZY25 38ZY13 за Замена на делови

Регулатор на напон 12V DC мотор 38ZY25 38ZY13 за Замена на делови

DEN 104.64

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
38 ZY25 12 V мотор со 9 заб опрема на вратило
38 ZY13 12 V мотор со 10 заб опрема на вратило

Главните карактеристики

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
38ZY25 9 заб опрема, 38ZY13 10 заб опрема
сертификација:
CE,ROHS,CCC,УЛ
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Употреба:
Домашен Уред
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Бренд Име:
CNMAWAY
Тип:
Серво Мотор
Вртежен момент:
100
Излезна Моќност:
7W
Commutation:
четка
Број На Модел На:
38ZY13 38ZY25
Постојана Струја(A):
0.5 A
Употреба:
Регулатор На Напон