.

Деца Бебе Девојки Едно Парче Костим За Капење Бикини Tankini Бански Костим За Капење Облека

Деца Бебе Девојки Едно Парче Костим За Капење Бикини Tankini Бански Костим За Капење Облека

DEN 215.52

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Костими За Капење !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Полиестер
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Бански
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 Половината*2 Возраст 80 32 см 22 см, 21 см, 6-12 Месеци 90 33 cm 23 см 22 см 1-2 Години 100 34 cm 24 см 23 см 2-3 Години 110 35 cm 25 cm 24 см 3-4 Години, 120 36 см 27 см 26 cm 4-5 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Главните карактеристики

Големина:
1 to 2 years old, 2 to 3 years old, 3 to 4 years old, 4 to 5 years old, 6 to 12 months
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ