.

Аквариум Смола Вештачки Driftwood Дрво Со Мов Риба Резервоарот Украс Декорација W212

Аквариум Смола Вештачки Driftwood Дрво Со Мов Риба Резервоарот Украс Декорација W212

376.80
DEN 358.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Тоа дава една убава и шарени декорација за вашиот аквариум и да се обезбеди одлично се крие место за риба. Нуди природната средина чувство го Промените вашиот аквариум во убава глетка Тоа е сликовито и боја детални за да додадете жив и природен живот на вашиот резервоар Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување Тие се апсолутно безбедни за риба. Аквариум само Украс, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Карактеристики : Материјал : Синтетичка Смола Димензија : стан.18cmx8cmx8.5cm/7.09"x3.15"x3.35" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Аквариум Украс (без мало пакет)


Главните карактеристики

Големина:
one size
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Смола
Тежина:
250g
Водни Украси Тип:
Украси
Број На Модел На:
2SW51790143
Тип:
Риба