.

Бесплатни Прилагодено Обоени Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Стакло Налепница Дома Декор Дигитален принт BLT217 Ленти

Бесплатни Прилагодено Обоени Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Стакло Налепница Дома Декор Дигитален принт BLT217 Ленти

475.20
DEN 371.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Основни Информации
1.Тип На Производ : Стакло На Прозорец За Филмот
2.Материјал : Еко-Пријателски ПВЦ, Водоотпорен, Стабилност
3.Боја : вистинската боја е полесен од екранот слика.
4.Животниот Век : 8-10 Години
5.Техника : Дигитално Печатење
6. Погоден : Прозори, Лизгачки Врати, Мазна Површина.
7.Карактеристики : Статични останат без лепак и обновливи
*Редовни Големина На :
1 : 45x60cm(W x H)/17.72" x 23.62"
2 : 60x90cm(W x H)/23.62" x 35.43"
3 : 80x120cm(W x H)/31.49"x 47.24"
Забелешка : ве Молиме овозможи 5mm грешка во големина како прирачник за сечење.
*Прилагоди На Големината :
1.Големина : Ние може да направи било големина што ви треба, ве молиме контактирајте не преку порака или услуга на линија пред да нарачате.
2.Минимална Цел : 0.2 квадратни метри
3.Цена : УСД$35.5 на метар квадратен
4.Испорака време : Тоа ќе трае 4-6 дена за да се произведе филмот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Answer : ___________________________ Note : Како стандард превозот не ќе го прифати пакетот подолго од 90см,кога ширина и должина на кориснички филм двете надмине 90cm, еден начинот на нашиот дизајнер ќе се намали на моделот во неколку парчиња. Друг начин на кој ние можеме да брод од експрес, и ќе треба да плаќаат за изразат превозот надомест.

Главните карактеристики

боја:
сопствени направени големина
Функција:
Топлинска Изолација,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан,Врежана,Матирано / Гравирани
Број На Модел На:
BLT217
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
Dicor
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови
Тип:
Статички држат(без лепак за назад)
Техника:
Дигитално Печатење
Шема:
ленти
боја:
како Слика
Стил:
моден личност
Функција:
Декоративни/Privacy protection/UV-Блок
Пријава:
Дневна соба/Бања/Library/Кујна Соба/Лизгачки врати
Функција Б:
Отстранлив/Водоотпорен
Големина:
45*60 cm/60*90 cm/80*120 cm/Custom