.

Обичај Обоени Прозорец Стакло Филм Статични Држат Матирано & Нетранспарентно Приватност Дома Декор Дигитален принт Отстранлив BLT331 Убава Живот

Обичај Обоени Прозорец Стакло Филм Статични Држат Матирано & Нетранспарентно Приватност Дома Декор Дигитален принт Отстранлив BLT331 Убава Живот

475.20
DEN 371.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Основни Информации
1.Тип На Производ : Стакло На Прозорец За Филмот
2.Материјал : Еко-Пријателски ПВЦ, Водоотпорен, Стабилност
3.Боја : вистинската боја е полесен од екранот слика.
4.Животниот Век : 8-10 Години
5.Техника : Дигитално Печатење
6. Погоден : Прозори, Лизгачки Врати, Мазна Површина.
7.Карактеристики : Статични останат без лепак и обновливи
*Редовни Големина На :
1 : 45x60cm(W x H)/17.72" x 23.62"
2 : 60x90cm(W x H)/23.62" x 35.43"
3 : 80x120cm(W x H)/31.49"x 47.24"
Забелешка : ве Молиме овозможи 5mm грешка во големина како прирачник за сечење.
*Прилагоди На Големината :
1.Големина : Ние може да направи било големина што ви треба, ве молиме контактирајте не преку порака или услуга на линија пред да нарачате.
2.Минимална Цел : 0.2 квадратни метри
3.Цена : УСД$35.5 на метар квадратен
4.Испорака време : Тоа ќе трае 4-6 дена за да се произведе филмот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Answer : ___________________________ Note : Како стандард превозот не ќе го прифати пакетот подолго од 90см,кога ширина и должина на кориснички филм двете надмине 90cm, еден начинот на нашиот дизајнер ќе се намали на моделот во неколку парчиња. Друг начин на кој ние можеме да брод од експрес, и ќе треба да плаќаат за изразат превозот надомест.

Главните карактеристики

боја:
сопствени направени големина
Функција:
Топлинска Изолација,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан,Матирано / Гравирани,Врежана
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
Dicor
Број На Модел На:
BLT331
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови
Тип:
Статички држат(без лепак за назад)
Техника:
Дигитално Печатење
Шема:
убава живот
боја:
како Слика
Стил:
Свежо Aestheticism
Функција:
Декоративни/Privacy protection/UV-Блок
Пријава:
Дневна соба/Бања/Library/Кујна Соба/Лизгачки врати
Функција Б:
Отстранлив/Водоотпорен
Големина:
45*60 cm/60*90 cm/80*120 cm/Custom