.

2 парчиња 1/10 РК Делови за Автомобили 1:10 HSP 102015 ( 02033 02003 ) Универзална Вратило Заеднички За HSP 94101 94102 94103 94123

2 парчиња 1/10 РК Делови за Автомобили 1:10 HSP 102015 ( 02033 02003 ) Универзална Вратило Заеднички За HSP 94101 94102 94103 94123

254.88
DEN 229.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


HSP 102015 Применливи предмет : 94101 94102 94103 94123 другите ..
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BLLRC
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
CVD
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
102015
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Вози Окно
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
DIY Материјали:
Таписерии изработка
is_customized:
Yes
Потеклото на Земјата:
Кина
Структура:
Други
квалитет:
Супериорен производ
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
боја:
како што е прикажано на сликата
Модел:
102015
Додатоци локација:
Универзална Вози Окно