.

Алуминиум Задниот Браник LED светло Резервни гуми заградата за 1/10 роботот автомобил SCX10

Алуминиум Задниот Браник LED светло Резервни гуми заградата за 1/10 роботот автомобил SCX10

1276.80
DEN 1175.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

Алуминиум Задниот Браник LED светло Резервни гуми заградата за 1/10 роботот автомобил SCX10
Вкупната должина на браник : 199mm
Растојанието на фиксна стентови : 43mm
Колона должина : 53mm

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
РК Делови и Accs:
Servos
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
TRX-4
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Камиони