.

INITER 17 копче Kalimba Солидна KOA Африкански Палец Пијано Прст Ударни Тастатура Деца

INITER 17 копче Kalimba Солидна KOA Африкански Палец Пијано Прст Ударни Тастатура Деца

2393.28
DEN 1891.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


st
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде
некои ВЕТУВАЊЕ!
1 . Откако ќе го испрати пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата.
Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да наплата со вашата paypal сметка, па може да се продавница тука без да се грижиш за губење на пари.
2 . Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни маил или да ни оставите порака, пред да се даде спор или негативни повратни информации, па можеме да се справиме со тоа што е можно побрзо и поефикасно.
Ве молиме да се увери на шопинг во нашата Бејтс Music store и уживајте!!!
1. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.com ќе даде пари на нашата сметка .И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
2. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
1.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација.Ако сте виделе на пакет пристигна на вашето место, можете да проверите со царинските или локалните поштата, па можете да добиете на стоки наскоро.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MUKU
Големина:
K2
Број На Модел На:
KALIMAB к2