.

РК Автомобил HSP 1/10 02172 Издувни Цевки, Цевки За HSP РК 1:10 On-Road Автомобил Кабриолет Камион Оригиналниот Дел,За различни модели

РК Автомобил HSP 1/10 02172 Издувни Цевки, Цевки За HSP РК 1:10 On-Road Автомобил Кабриолет Камион Оригиналниот Дел,За различни модели

114.24
DEN 103.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


HSP 02172 Применливи предмет : 94122.94155.94166. 94188 другите ..
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BLLRC
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
02172
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Издувните Цевки, Цевки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Издувните Цевки, Цевки
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
DIY Материјали:
Таписерии изработка
is_customized:
Yes
Потеклото на Земјата:
Кина
Структура:
Други
квалитет:
Супериорен производ
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
боја:
како што е прикажано на сликата
Модел:
02172
Додатоци локација:
Издувните Цевки, Цевки