.

Бесплатен превозот РК автомобил HSP бесконечна 1/10 автомобил 94111 94107 пластика, најлон опрема 11188 48T 0.8

Бесплатен превозот РК автомобил HSP бесконечна 1/10 автомобил 94111 94107 пластика, најлон опрема 11188 48T 0.8

194.40
DEN 175.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


HSP 11188 Применливи предмет : 94107 94111 94123 другите ..
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BLLRC
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
11188 48T
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
главните опрема
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
DIY Материјали:
Таписерии изработка
is_customized:
Yes
Потеклото на Земјата:
Кина
Структура:
Други
квалитет:
Супериорен производ
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
боја:
како што е прикажано на сликата
Модел:
11188
Додатоци локација:
главните опрема