.

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Бакар Спојување Вози Опрема AB01-2328 AB01-2317 за Ricoh Aficio 1060 1075 2060 2075 AF1075 AF2075 Опрема

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Бакар Спојување Вози Опрема AB01-2328 AB01-2317 за Ricoh Aficio 1060 1075 2060 2075 AF1075 AF2075 Опрема

DEN 1420.80

Пристапност
Во достапна форма


Производи :
2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Бакар Спојување Вози Опрема AB01-2328 AB01-2317 за Ricoh Aficio 1060 1075 2060 2075 AF1075 AF2075 Опрема
Висок квалитет
100% компатибилни, 100% нови
Слики :
Плаќање :
1.Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
2.Ако ви треба друг начин, ве молиме контактирајте со нас.
3.Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот :
1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 15-60 дена.Некои далеку земји треба повеќе од 60days.
Продавачот не е одговорен за време на испорака. Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници . Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро.
5.Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
6.Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна .
7.Ако треба да брод од страна на други начини ,ве молиме контактирајте со нас.Следните испорака патишта се исто така достапни : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
8.За царинење на плаќање : Со цел да се спаси непотребни трошоци за нашите клиенти, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност, ако треба .
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Било увозни давачки или такси се на вашата страна.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
За Ricoh Aficio 1075 2075 1060 2060
is_customized:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
Спојување Се Вози Опрема
Дел Број:
AB01-2328 AB01-2317
Материјал:
Бакар