.

1pcs Пагоди-2 Omni Антена LHCP / RHCP со SMA приклучок за FPV беспилотни Летала / Очила Очила

1pcs Пагоди-2 Omni Антена LHCP / RHCP со SMA приклучок за FPV беспилотни Летала / Очила Очила

DEN 526.56

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на нашата продавница! Обезбедување На Квалитет,Фабрика За Директна Продажба! Ве молиме да ни даде Првите Знаци ако задоволни со нашите производи. Било повратни информации ве молиме да ги споделите со нас.
Поврзани Производи 1pcs Пагоди-2 Omni Антена LHCP / RHCP со SMA приклучок за FPV беспилотни Летала / Очила Очила
Пакет Содржина Листа
Пагоди-2 x1
Производ Спецификации Конектор : SMA Центар фреквенција : 5.8 GHz
Пропусниот Опсег : 500 MHz (5.55 – 6.05 GHz)
Појавување На : S11
Детали За Производот Видите
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас што е можно
како posibile, ние ќе се обидеме потрудиме да се подобри квалитетот на стоки и услуги. Плаќање
Прифати Зачувам. Наплата&Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета како се користи и ние не ќе ви понуди враќање на парите или замена. Вештачки штета не поддржува наплата или враќање


Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Антени
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Бренд Име:
Feetech
Алатка Материјали:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
Пагоди-2
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
пластика и метал