.

Резервни делови за quadcopter 11 заб мотор опрема за H502S H502E U818A F181 H12C далечински летало

Резервни делови за quadcopter 11 заб мотор опрема за H502S H502E U818A F181 H12C далечински летало

191.52
DEN 182.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


за H502 S H502 E U818 A F181 H12 C
Пакетот вклучува : 4pcs
Број на заби : 11 Заб
дијаметар : 1.0 mm

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
BLLRC
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Пластични Тип:
PC
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
H502S H502E U818A F181 H12C
РК Делови и Accs:
опрема
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
G