.

Mxfans Црна РК 1:10 SCX0002 Алуминиум Надградба Делови Рициново Mountws(L/R) за AXIAL Off Road Автомобил Пакување Од 2

Mxfans Црна РК 1:10 SCX0002 Алуминиум Надградба Делови Рициново Mountws(L/R) за AXIAL Off Road Автомобил Пакување Од 2

496.32
DEN 372.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Производ Специфики :
Тип : Модел на автомобил Надградба Делови
Дел : Рициново Mountws(L/R)
За возило тип : Кабриолет,Off Road,Off Road Автомобил
За Возило модел : AXIAL SCX10
Скала : 1 : 10
Извор на енергија : Електрични
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Црна
Димензија : 1.8x2.5cm/ 0.71"x0.98" (Кол x H)
Количина : 2 парчиња (Лево/Десно)
100% сосема нов
Пакетот вклучува :
2 x Алуминиум Рициново Mountws
4 x Завртки

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
0.71x0.98 (Dia x H)
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Бренд Име:
Mxfans
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
РК 1
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Рициново Mountws(L/R) Сребро.
Материјал:
Алуминиум Легура