.

DFD F181 H12C Quadcopter Делови UAV Вретено Моторни Опрема, Резервни Делови

DFD F181 H12C Quadcopter Делови UAV Вретено Моторни Опрема, Резервни Делови

623.52
DEN 592.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


за DFD F181 H12 C
пакетот вклучува : 4 PCS мали опрема,
4 PCS главните опрема со окно,
4 PCS мотор,

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
DFD F181 H12C
Бренд Име:
BLLRC
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Пластични Тип:
PC
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
опрема
РК Делови и Accs:
опрема