.

4pcs JXD509 Мотори Моторни Поставите Замена на Резервни Делови за JXD 509 РК Quadcopter беспилотни Летала Хеликоптер(2 x Г.С. Мотори + 2 x CCW Мотори)

4pcs JXD509 Мотори Моторни Поставите Замена на Резервни Делови за JXD 509 РК Quadcopter беспилотни Летала Хеликоптер(2 x Г.С. Мотори + 2 x CCW Мотори)

422.40
DEN 380.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА напред моторни 2 ПАРЧИЊА обратен мотор

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Број На Модел На:
JXD509
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа