.

BLL 3Pcs Оригинален Бренд H20 CCW Моторни РК Hexacopter Дел H20-09

BLL 3Pcs Оригинален Бренд H20 CCW Моторни РК Hexacopter Дел H20-09

230.40
DEN 219.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Пакет Се Вклучени :
3 PCS обратна мотор

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
H20
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки