.

RCAWD HPI RS4 Задните Шок Кула Амортизерите Плоча За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 114434 113703 114433 Легура на Алуминиум 6061-T6

RCAWD HPI RS4 Задните Шок Кула Амортизерите Плоча За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 114434 113703 114433 Легура на Алуминиум 6061-T6

672.00
DEN 457.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте На RCAWD
Име на производ : задните шок кула амортизерите плоча За РК Возило Тип : РК Автомобил Скала : 1/10 За : HPI RS4 Боја Опции : Сина Црвен Портокал Сребро Темно Сина Материјал : машински легура на алуминиум , машински CNC Легура на Алуминиум , 6061-T6 Пакет Количина. : 1 BUC
радио контрола на рк модел хоби автомобили надградени дел Хоп-up делови На Патот Off-Road Кабриолет Truggy Лебдат #105944 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ 2.4 GHZ W/ #105942 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ 2.4 GHZ W #112619 - NITRO RS4 3 ЕВО+ 1969 FORD #101550 - NITRO RS4 RTR 3 ЕВО+ W/ #10056 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО #10058 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ EVO2 СО #10057 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО '66 #10055 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО NSX #10059 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО 1967 #10257 - NITRO RS4 3 18 SS КОМПЛЕТ СО #10256 - NITRO RS4 3 18 SS КОМПЛЕТ FORD GT #10066 - NITRO RS4 3 18 SS+ КОМПЛЕТ СО 1968 #115126 - RS4 СПОРТ 3 2015 FORD MUSTANG #114343 - RS4 СПОРТ 3 М3 E30 #114356 - RS4 СПОРТ 3 ЛЕБДАТ СУБАРУ BRZ #114350 - RS4 СПОРТ 3 ФЛУКС FALKEN #10073 - RTR NITRO RS4 3 ЛЕБДАТ СО #501 - RS4 МТ #511 - NITRO RS4 3 #484 - СУПЕР НИТРО RS4 #924 - СУПЕР RS4 #178 - RS4 ПРО 3 #10402 - RTR NITRO RS4 МТ 2 #10446 - NITRO RS4 МТ 2 18 SS+ КОМПЛЕТ СО #10007 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО СО 2003 RCAWD HPI RS4 Задните Шок Кула Амортизерите Плоча За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 114434 113703 114433 Легура на Алуминиум 6061-T6
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производи За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман .

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
RS4008
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Надградба На Делови/Додатоци:
задните шок кула амортизерите плоча
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
задните шок кула амортизерите плоча
За:
HPI RS4
број:
114434 113703 114433