.

4pcs/многу MJX X101 2.4 G РК Quadcopter РК Летало Резервни Делови за Моторни А + Моторни Б 2 парчиња/многу Бесплатен Превозот

4pcs/многу MJX X101 2.4 G РК Quadcopter РК Летало Резервни Делови за Моторни А + Моторни Б 2 парчиња/многу Бесплатен Превозот

493.44
DEN 469.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Материјал : Метал
Дизајнирани за поправка и замена на стари или скршени моторни сет
Лесен за инсталација и лесен за нас
Количина : 4pcs(2 x Г.С. Мотори + 2 x CCW Мотори)
Fitment :
За MJX X101 РК Quadcopter
Пакет Се Вклучени :
2 × Г.С. Моторс
2 × CCW Моторс

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
mjx x101