.

10pcs! Alto се Saxophone Lade Бамбус 2-1/2 Трската Сила 2.5

10pcs! Alto се Saxophone Lade Бамбус 2-1/2 Трската Сила 2.5

252.00
DEN 212.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма

10pcs! Alto се Saxophone Lade Бамбус 2-1/2 Трската Сила 2.5
- Десет парчиња во еден сет, 2.5 во сила.
- Направени од бамбус.
- Излезе со прилично добар звук.
- Одговараат за Алто се Saxophone.
Материјал : Бамбус
Количина : 10 парчиња
10 x Трската

Главните карактеристики

Број На Модел На:
-
Бренд Име:
SLADE