.

Чудо CM8 Сјај Plug Складирање Кутија За РК авион

Чудо CM8 Сјај Plug Складирање Кутија За РК авион

DEN 873.60

Пристапност
Во достапна форма


Количина : 1 парче
CNC машински 6061 со anodizing боја
Таму е магнет внатре да се задржи кутија затворена
Кутија дизајн заштита на приклучокот
Две бои се на располагање ,црвено /сино ,ќе биде испратена по случаен избор
Овој дизајн може да се вчита CM8 Искра приклучок
Тоа е добар избор за CM8 гас & сјај мотор корисник
Answer : ___________________________ Note : 2 Бои се avalible, Сина и Црвена боја. Ве молиме имајте во предвид она што cholor сакате, кога ќе се плати,ако не, ние ќе ги испрати по случаен избор,ви благодарам.
Испорака Детална :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 10-30 дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле точка во 35 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници).

Главните карактеристики

Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Сјај Приклучоци
Број На Модел На:
к-021
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки