.

Област РК Задните C Седиште ЗА Traxxas X-MAXX 1/5

Област РК Задните C Седиште ЗА Traxxas X-MAXX 1/5

5755.20
DEN 5295.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

Област РК Задните C Седиште ЗА Traxxas X-MAXX 1/5

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Четири тркала Атрибути:
Монтажа