.

7.4 V Li-Po Батерија Полнач ЕУ Приклучок за MJX X600 X101 за Syma X8C Tarantula X6 за WLtoys V666 РК Quadcopter Летало

7.4 V Li-Po Батерија Полнач ЕУ Приклучок за MJX X600 X101 за Syma X8C Tarantula X6 за WLtoys V666 РК Quadcopter Летало

DEN 215.52

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
100% Сосема Нов и Висок квалитет!
Боја : Црна
Приклучок тип : Plug ЕУ
Компатибилен Бренд : за MJX
Компатибилен Модел : За Syma X8 C/за Tarantula X6/за MJX X600 X101/за WLtoys V666
Дел : Полначи Информации За Батеријата
За Возило Тип : Авион, Хеликоптер, Quadcopter
Излез : наизменична СТРУЈА 7.4 V 800m Ah
Текст : AC 110-240 V, 50/60 Hz

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
За Syma X8C/за Tarantula X6/за MJX X600 X101/за WLtoys V666
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
полнач
Надградба На Делови/Додатоци:
полнач
Материјал:
Пластични & Метал
Четири тркала Атрибути:
полнач