.

Чудовиште камион спојки бел за 1/5 FG РК АВТОМОБИЛИ

Чудовиште камион спојки бел за 1/5 FG РК АВТОМОБИЛИ

DEN 858.24

Пристапност
Во достапна форма


Чудовиште камион спојки бел за 1/5 FG РК АВТОМОБИЛИ
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.
3.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.
Превозот :
1.Ние брод во СВЕТОТ.
2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам
на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Време На Испорака :
1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 9
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
121043
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Чудовиште камион спојки бел
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
121043
Материјал:
Композитен Материјал
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Извор На Енергија:
Гас
is_customized:
Yes