.

Легура Пред Зглоб Pin Подготвуваат 01 одговара за 1/5 lOSI 5IVE-Т rovan LT(Цената е 1PC)

Легура Пред Зглоб Pin Подготвуваат 01 одговара за 1/5 lOSI 5IVE-Т rovan LT(Цената е 1PC)

DEN 746.40

Пристапност
Во достапна форма

LOSI 5 T Легура Пред Зглоб Pin Подготвуваат 1/5 l OSI 5 IVE-T LT rovan

Главните карактеристики

боја:
Сребро, ЦРВЕНИОТ
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредноста 7
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
LUS007
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
LOSI 5IVE-Т Легура Пред Зглоб Pin Заграда
Надградба На Делови/Додатоци:
LOSI 5IVE-Т Легура Пред Зглоб Pin Заграда
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Извор На Енергија:
Гас
Тип:
Автомобил
Скала:
1
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes