.

4pcs РК Топката Лежишта 6x10x3mm За HPI Traxxas Поврзани Tamiya Kyosho Axial РК Автомобил Надградба Делови

4pcs РК Топката Лежишта 6x10x3mm За HPI Traxxas Поврзани Tamiya Kyosho Axial РК Автомобил Надградба Делови

DEN 91.20

Пристапност
Во достапна форма

РК Топката Лежишта 6*10*3мм За TOZO C1022 1 : 18 Електрични Кабриолет Вител Powersport Roadster Автомобил Надградба Делови Љубезно потсетување : 1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака ,ние ќе се прошири испорака дена од 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена, Ние ќе испрати нов replacment Или наплата за вас 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме да изберете друг пратката методи. Предмет : Топката Лежишта 6x10x3mm
Пакетот Вклучува : 4 x Топката лежишта 6 x10 x3 mm
Карактеристики : Големина : 6x10x3mm Внатрешен Дијаметар : 6mm Надворешниот Дијаметар : 10мм Дебелина : 3мм Materal : Челик Нето Тежина : Околу 0.7 g/pc Compatibile со : HPI Traxxas Поврзани Tamiya Kyosho Axial
Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.
Ве молиме обратете се до вашиот прирачник за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
580043
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Лагери
Надградба На Делови/Додатоци:
Топката имајќи