.

Алуминиум Топлина мијалник со Вентилаторот за Ладење за Traxxas Velineon

Алуминиум Топлина мијалник со Вентилаторот за Ладење за Traxxas Velineon

2318.40
DEN 2133.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Ова е факултативниот Алуминиум Топлина мијалник со Вентилаторот за Ладење за Traxxas Velineon
VXL-3 Електронска контрола на Брзината, од Топло Трки
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Завртка Безбедна менгеме на алуминиум топлина мијалник.
Додадено топлина мијалник ладење област.
Планината повисоки за да се овозможи подобро струење
Висока брзина Фан
Едноставна инсталација
Приклучокот право со VXL-3 S ESC.
ЌЕ ДОБИЕТЕ :
Една Висока брзина Фан
Еден сет на топлина мијалник Планината БАРАЊА :
Инсталација
СПЕЦИФИКАЦИИ :
должина : 1.56" (39mm)
ширина : 1.30" (30мм) висина : .85" (25мм)

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа