.

Cheerson CX-20 CX20 Quadcopter авиони делови и заштита прстени и бела фан ножеви trefoil пропелер Додатоци за надградба

Cheerson CX-20 CX20 Quadcopter авиони делови и заштита прстени и бела фан ножеви trefoil пропелер Додатоци за надградба

1190.40
DEN 1131.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Пакетот вклучува :
1 поставува на пропелер 4 PCS
1 поставува на надгради пропелер 4 PCS
1 заштитни прстени 4 PCS

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
cheerson cx-20 cx20
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS